فیلتر طلایی بورس – 5 فیلتر طلایی نوسانی

فیلتر طلایی بورس شامل چندین فیلتر می باشد که در این مجموعه قرار داده شده است. این فیلترهای طلایی شامل 5 فیلتر مهم و کاربردی به اضافه یک فیلتر دیگر که از مجموع چند فیلتر تشکیل شده است. این فیلترها مورد توجه بسیاری از کاربران بورس قرار گرفته است. این 5 فیلتر طلایی بورس و فیلتر تکی موجود در فایل توسط وبسایت همیار بورس به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است.

توجه : به تازگی متوجه شدیم برخی افراد سودجو با عناوین دکتر و استاد دانشگاه افراد علاقمند به بازار بورس را فریب می دهند و این فیلترهای طلایی بورس را به مبلغ 600 هزار تومان با عنوان شاه فیلتر دیده بان بورس به فروش می رسانند. این افراد با ذکر عنوان اینکه از اساتید دانشگاه هستند و مدرک دکتری دارند خیلی از افراد را فریب داده اند.

در صورتیکه این 5 فیلتر طلایی بورس و فیلتر تکی آن توسط وبسایت همیار بورس سالها پیش به صورت رایگان در دسترس علاقمندان به بورس قرار گرفته است.

این افراد اندیکاتورهای رایگان را نیز در وبسیات خود با مبالغ بسیار بالا به فروش می رسانند در صورتیکه بسیاری از اندیکاتورها و همچنین این 5 فیلتر طلایی بورس به صورت رایگان در وبسایت همیار بورس در دسترس می باشد. البته علاقمندان به بازار بورس توجه کنند به عناوین دکتری و استاد دانشگاه که برخی سایت ها عنوان می کنند توجه نکنند چون برخی افراد سودجو برای گمراه کردن این عناوین را بر روی خود می گذارند تا سرمایه گذاران را فریب دهند.

با توجه به کپی این محصول توسط این افراد قطعا تمامی محصولات آن سایت کپی و از دسته محصولات رایگان می باشد و مجددا توجه کاربران را به این موضوع جلب می کنیم که این افراد با عناوین اغوا کننده از قبیل دکترا و استاد دانشگاه درصدد فریب سرمایه گذاران هستند.

فیلتر طلایی بورس چیست؟ 

فیلترهای طلایی بورس فیلترهایی است که از لحاظ تکنیکالی شرایط رشد سهم در آنها مهیا می باشد. این 5 فیلتر طلایی بورس نمادهایی را نشان می دهد که از لحاظ تحلیل بنیادی نیز سهم های بسیار مستعدی هستند.

با توجه به اینکه این فیلتر طلایی بورس دارای 5 فیلتر می باشد که هر کدام سهم های متفاوتی را نشان می دهند سهم های مثبت و ادامه دار نیز در این فیلترهای طلایی قرار گرفته است.

همچنین این فیلترهای طلایی بورس سهم های نوسان گیری و در حال تغییر روند را نیز نشان می دهد.

باز هم تاکید می کنیم فیلتر طلایی بورس توسط برخی افراد کلاهبردار با نام دکتر و استاد دانشگاه با قیمت 750 هزار تومان بفروش می رسد در حالیکه این فیلترهای طلایی بورس توسط سایت همیار بورس طراحی شده و به صورت رایگان در دسترس بوده است.

البته در حال بررسی مشخصات این شخص که این محصول را از سایت همیار بورس کپی کرده است هستیم. شایان ذکر است هویت کسانی که این مجموعه فیلتر طلایی بورس را از این سایت کپی کرده و با ذکر استاد دانشگاه در سایت خود با مبالغ بالا به فروش می رسانند به زودی مشخص می شود.

عناوین 5 فیلتر طلایی بورس

1- فیلتر نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در حال رشد هستند.

2- فیلتر نمادهایی که قدرت ذاتی بالایی از لحاظ تکنیکال دارند.

3- فیلتر سهم هایی که در روند مثبت هستند و قابلیت ادامه دار بودن رشد در آنها وجود دارد.

4- فیلتر سهم هایی که در محدوده تغییر روند هستند.

5- فیلتر برای نوسانگیری در بازار بورس

این پنج فیلتر طلایی بورس و یک فیلتر طلایی اکنون به صورت رایگان در دسترس می باشد.

1- فیلتر نمادهایی که از لحاظ تکنیکال در حال رشد هستند :

در این فیلتر طلایی بورس تمامی بازار را رصد کرده و در کمترین زمان نمادهایی را نشان می دهد که مستعد رشد هستند. در اندیکاتورهای مختلف بازار از جمله ایچیموکو ، MACD ، RSI و … که توسط همکاران ما تهیه شده است بررسی سهم کمی زمان بر می باشد. به همین دلیل برخی فاکتورها به فیلتر طلایی بورس اضافه شده است تا سرمایه گذاران بتوانند بازار را به سرعت بررسی نمایند.

این فیلتر طلایی بورس نمادهایی که از لحاظ تکنیکالی و اندیکاتورهای مهم بازار شرایط مناسبی دارند را معرفی می کند. این فیلتر طلایی اکنون به صورت رایگان در دسترس است.

2- فیلتر نمادهایی که قدرت ذاتی بالایی از لحاظ تکنیکال دارند :

این فیلتر طلایی یکی از فیلترهای قدرتمند در این پنج فیلتر می باشد. در این فیلتر فاکتور نسب حجمی قرار داده شده است. در این فیلتر طلایی بورس سهم هایی که نسبت حجم نمادها بر اساس عرضه و تقاضا قرار داده شده است نشان داده می شود و به همین دلیل یکی از فیلترهای مهم و کاربردی می باشد.

3- فیلتر سهم هایی که در روند مثبت هستند با قابلیت ادامه دار بودن رشد :

در این فیلتر طلایی نمادهایی نشان داده می شود که میانگین سه روزه در آن ها میانگین 14 روزه نمادها را به سمت بالا قطع کرده است. به طور کلی این فیلتر طلایی نمادایی را نشان می دهد که دارای پتانسیل رشد خوب و در روند مثبت هستند.

4- فیلتر سهم هایی که در محدوده تغییر روند هستند :

این فیلتر طلایی و کاربردی مهم بورس سهم هایی را نشان می دهد که صف فروش در آنها در حال جمع آوری است. این فیلتر طلایی سهم هایی را در خروجی نشان می دهد که در آن ها افزایش تقاضا نسبت به عرضه رخ داده است و در حال تغییر روند در بازار بورس هستند.

5- فیلتر برای نوسانگیری در بازار بورس :

این فیلتر طلایی بورس برای نوسانگیری طراحی شده است. این فیلتر سابقه چند ماهه سهم را بررسی می کند و سهم های در حال رشد را نشان می دهد. به عبارت دیگر این فیلتر طلایی سهم هایی را نشان می دهد که به احتمال زیاد در مدت کمی نوسان 8 تا 10 درصدی داشته باشند. این فیلتر برای نوسان گیری مورد استفاده بسیاری از سرمایه گذاران بازار بورس می باشد.

فیلتر تکی موجود در فایل فیلتر طلایی بورس

این مجموعه شامل یک فیلتر تکی نیز می باشد و از ادغام سه فیلتر تشکیل شده است که به شرح زیر می باشد.

سه فیلتر زیر در این فایل با یکدیگر ادغام شده اند:

1- فیلتر سهم‌هایی که پیش‌بینی می‌شود فردا مثبت باشند.

2- فیلتر سهم‌هایی که میانگین قیمت 3 روزه آن‌ها از میانگین قیمت 14 روزه در آن ها بیشتر است.

3- فیلتر سهم‌هایی که کندل چکش یا مرد آویزان ساخته اند.

متاسفانه این فرد سودجو که خود را استاد دانشگاه معرفی می کند این سه فیلتر را که ترکیب کردیم و به صورت رایگان در سایت همیار بورس قرار دادیم با یک فیلتر دیگر که از سایت دیگری خریداری کرده اند به افراد تازه وارد و ناآگاه میفروشند.

شایان ذکر است محصولات اصلی توسط وبسایت اصلی شامل گارانتی آپدیت می باشد. توجه داشته باشید به دلیل تغییراتی که در بازار رخ می دهد محصولات اصلی حتما نیاز به آپدیت دارند و عدم دریافت آپدیت محصول باعث شده افراد دچار ضرر شوند به همین منظور کاربرانی که محصول تقلبی را تهیه کرده اند درخواست داشتند در این خصوص اطلاع رسانی کنیم و تقاضا داریم محصولات را از منبع اصلی آن تهیه فرمایید.

مخاطبان فیلتر طلایی بورس

استفاده از این فیلترهای طلایی بورس به تمامی فعالان بازار بورس پیشنهاد می شود. از این فیلترها افراد مبتدی و حرفه ای و کلیه افرادی که به بورس علاقه دارند می توانند بهره ببرند.

افراد مبتدی برای کار با این فیلترهای طلایی می بایست کمی تجربه بورسی خود را افزایش دهند تا بتوانند از این فیلترهای طلایی استفاده لازم را ببرند.

پنج فیلتر طلایی و یک فیلتر جداگانه طلایی که در این مجموعه قرار داده شده است برای اولین بار در سایت همیار بورس طراحی شده و اعلام می کنیم این فیلترهای طلایی توسط افراد سودجویی که با نام دکتر و استاد دانشگاه فعالیت می کنند کپی شده است و به زودی پیگیری های لازم در خصوص کپی این فیلترها صورت خواهد گرفت.

توضیحات تکمیلی فیلترهای طلایی و سودده بورس

این فیلترهای طلایی بورس باعث می شود زمان زیادی در وقت صرفه جویی شود. هر شخص و سرمایه گذاری می تواند به سادگی از این فیلترهای طلایی استفاده نماید و می تواند سبد سهام قدرتمندی با این فیلترها تشکیل دهد.

فیلترهای طلایی و سودده بورس که در این مجموعه به صورت رایگان قرار داده شده است برای سرمایه گذارانی که از دانش تکنیکالی کمی برخوردار هستند بسیار مناسب می باشد. این فیلترهای طلایی بورس اکنون به صورت رایگان در دسترس سرمایه گذاران می باشد.

باز هم تاکید می کنیم این فیلترهای سودده و طلایی که در سایت همیار بورس قرار داده شده است توسط افراد سودجو با نام دکتر و استاد دانشگاه به قیمت های زیادی بفروش می رسند. با توجه به اینکه افراد زیادی از این سایت که خودشان را استاد دانشگاه معرفی کرده اند شکایت داشته اند لطفا با ما در تماس باشید تا راهنمایی در خصوص گرفتن حق خود و سودجویی این افراد صورت پذیرد.

مدتی است یکی از کاربران سایت مشخصات این فرد که خود را دکتر معرفی کرده است به سایت ما ارائه داده است. با تحقیقات مشخص شده است تمامی محصولات این سایت که خود را استاد دانشگاه معرفی کرده است کپی می باشد.

از کاربران تقاضا داریم برای جلوگیری از سودجویی این افراد با ما در ارتباط باشید چون وکیل ما نیز درصدد پیگیری کپی این 5 فیلتر طلایی بورس توسط این شخص سودجو می باشد.

دانلود رایگان

همچنین می توانید از فیلتر های کاربردی و مهم دیده بان بورس استفاده فرمایید.

123 دیدگاه

 1. سلام ببخشید این فیلتر های طلایی رو امکان ارسال به ایمیل بنده هست؟؟؟

 2. سلام قیمت فیلتر کامل نوسانگیری روزانه چنده؟؟

  • سلام،
   قیمت محصول فیلتر نوسان گیری بورس (روزانه و کوتاه مدت) در صفحه محصولات درج شده است و همچنین شما از لینک زیر نیز می توانید محصولات مورد نظر خود را مشاهده فرمایید.
   https://hamyarebourse.com/shop/

 3. سلام لطف کنید بفرمایید تنظیمات فیلتر باید به چه شکلی باشه چون بعضی از فیلترها خطا میزنن اگه امکانش است لطفا از تنظیمات فیلتر عکس بزارید
  ممنون از زحماتتون

  • سلام،
   تنظیمات خاصی ندارد شما باید در سایت http://www.tsetmc.com/ فیلتر را کپی کرده و در بخش تنظیمات گزینه هایی که در روبروی بخش اطلاعات تکمیلی می باشد را تکمیل کنید.

 4. با سلام و درود خدمت شما

  سوال: قسمت آخر فیلتر طلایی (از لحاظ فرمول کوچکتر یا بزرگتر) به نظر خودتون اشتباه نیست؟

  ((pmax)-(pl)>0.2*((pmax)-(pmin)) && (pl)-(pf)<=0.25*((pmax)-(pmin))

  شرمندم.جسارت نشه.چون من خودم واقعا نمیدونم.

  ممنونم

 5. با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات شما بابت تلاشتون جهت ارتقای سطح دانش ما و آرزوی موفقیت و سلامتی رو برای شما آرزومندم خواهشمندم اگر امکانش هست لطف کنید و لینک دانلود پکیچ پنج فیلتر طلایی بورس رو برام بفرستید با تشکر بیکران

  • سلام
   ممنون لطف دارید، فیلتر طلایی از همین بخش قابل دانلود است و می بایست از طریق سایت اقدام نمایید.

 6. سلام و درود
  فیلترها به شکل فایل text هستند چگونه در مفید تریدر نصب میشود؟

 7. سلام ممنون از زحمات شما فیلتر به درستی کار میکنه

 8. با سلام چطور میتونم فیلترهارو دریافت کنم؟
  با تشکر از سایت خوبتون

 9. سلام خسته نباشید. به یک سایتی برخوردم که فکر کنم همین فیلتر طلایی شما را داره به مردم میفروشه. اینم لینکش :
  (به دلیل جلوگیری از تبلیغ لینک حذف شد)

  • سلام
   موردی که فرمودید بررسی شد و فیلتر طلایی که به صورت رایگان قرار دادیم با فیلتر سایتی که عنوان کردید متفاوت می باشد. البته سایت دیگری هست که در همین صفحه هم عنوان شده و ایشان خود را دکتر و استاد دانشگاه معرفی می کند و با توجه به اینکه تخصصی در این زمینه ندارد فیلتر و محصولات سایت های دیگر را کپی کرده و می فروشد.

 10. ایمیل را کجا باید وارد کنیم؟

 11. با سلام و کمال تشکر از زحمات شما
  من تو هر پنج تا فیلتر با ارور TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined برخورد کردم
  مشکل از فیلترهاست یا سایت tse

 12. حتی فیلتر(- فیلتر مهم میانگین متحرک (نشان دشماره126ادن سهم هایی که در بالای خط میانگین متحرک 26 روزه هستند)شماره 126 در سایت ارور میده

  • سلام
   فیلترها کاملا صحیح هستند و این خطاها به دلیل مشکل در سایت دیده بان بورس می باشد که مدتی است بوجود آمده است و قطعا به زودی برطرف می شود.

 13. لظفا تنظیماتشم لطف کنید
  هر جی حذف و اضافه میکنم ارور میده

  • سلام
   تنظیمات بستگی به شما دارد فقط در بخش اطلاعات تکمیلی هر سه گزینه را فعال نمایید و مابقی تنظیمات را به دلخواه انجام دهید. همچنین قبلا توضیح داده شده این مشکل مربوط به سایت دیده بان بورس است و احتمالا به زودی حل می شود.

 14. لطفا تنظیماتش هم لطف میکنید

  • سلام
   تنظیمات خاصی برای کار با فیلترهای طلایی بورس نیاز نیست و همان تنظیمات معمول را قرار دهید.

 15. با سلام
  این erorr لطف میکنید ارور جیهTypeError: mw.InstHistory[row.inscode] is undefined

 16. سلام خسته نباشید برای من این ارور میده راه حلش چیه که درست بشه
  TypeError: Cannot read property ‘length’ of undefined
  در ضمن فیلتر طلایی هم اصلا هیچ سهمی پیدا نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سلام
   این ارور به دلیل مشکل در سایت دیده بان بازار بورس بود که رفع شده است. فیلتر طلایی بورس که در این محصول وجود دارد فقط 2-3 روز خروجی نداشته است و به زودی خروجی خواهد داد.

 17. سلام و ارادت اگه امکان داره فیلترهای طلایی را برای من ارسال کنید.

 18. سلام
  آیا امکانش هست که فیلترها را بصورت ترکیبی باهم استفاده کرد؟

 19. با سلام و خسته نباشید لطفا 5 فیلتر رو ارسال بفرمایید با تشکر و سپاس فراوان

 20. سعید محسن زاده

  متاسفانه فیلتر طلایی که داخل پکیج هست ، چند وقتی هست چیزی برنمی گردونه و خروجی نمی ده

 21. سلام فيلتر طلايي را اجرا ميكنم ولي خروجي نداره ، هم در كروم و هم در اكسپلورر

  • سلام
   فیلترهای طلایی مشکلی ندارند لطفا در ساعات دیگری تست کنید چون ممکن است مشکل موقتی و از سایت دیده بان بازار پیش آمده باشد.

 22. سلام کار فیلتر طلایی چی هست؟؟

 23. ببخشید برای فیلتر اول
  فیلتر رو با نوشته ی فارسیش paste کنیم؟

 24. سلام فایل برای چی برای
  من نمیاد؟

  • سلام
   لطفا پوشه اسپ خود را چک کنید در صورت عدم دریافت مجددا درخواست دریافت فیلتر طلایی بورس را بدهید تا به ایمیل شما ارسال شود.

 25. سلام
  ببخشید فیلتر رو که میزنم این خطا رو میده
  TypeError: Cannot read property ‘0’ of undefined

  • سلام
   این مورد به دلیل خطا در سایت خود دیده بان بازار است لطفا چند ساعت بعد فیلتر را تست کنید.

 26. سلام لطفا فیلتری رو هم بدهید که ریزش سهام رو نشان بده .ممنون

 27. سلام . 5 قیلتر اول تو موزیلا کار میکنه و فیلتر طلایی تو کروم

  • سلام
   این مورد ارتباطی به مرورگر ندارد و تست کردیم مشکلی نیست. ممکن است مشکل از سیستم شما باشد.

 28. سلام ممنون بابت فیلترهای ارزشمندتان
  چرا وقتی فیلتر طلایی رو میزنم اسم هیچ شرکتی رو نمیاره ؟
  و ایا قیلتر های مهم دیگه ایی حتی فروشی هم دارید .
  ممنون

 29. چرا دان نمیشه؟ایمیلمو قبول نمیکنه؟؟

  • با سلام
   لطفا مجددا نسبت به دانلود فایل اقدام فرمایید و ایمیل صحیح خود را وارد نمایید.
   موفق باشید

 30. با سلام خسته نباشید. امکان داره کاری که هر کدام از 5فیلتر و اون تک فیلتر انجام میدن رو بفرمایید. ممنون

  • سلام
   توضیحات هر پنج فیلتر طلایی در سایت ذکر شده است و می تواننید مشاهده فرمایید.

 31. با درود و سپاس فراوان و سلام خدمت مدیریت بسیار عالی سایت- فقط باید گفت سایت همیار بورس بی نظیره – دست مریزاد. اگر امکانش هست آموزش مفید تریدر 5 را هم در برنامه خود قرار دهید. شما در اینستا و تلگرام هم فعال هستید؟

  • سلام
   به زودی مطالب آموزشی در مورد نرم افزار مفیدتریدر را در سایت همیار بورس قرار می دهیم و به زودی آدرس کانال تلگرام و اینستاگرام نیز اعلام می شود.

 32. سلام
  وقتی فیلتر هارو تو tse وارد می کنم همه نماد هارو میبره
  واقعا در حال حاضر هیچ نمادی رو پیدا نمی کنه یا مشکل از جای دیگس

  • سلام

   گاهی اوقات سایت دیده بان بازار با مشکل مواجه می شود و می بایست در ساعات آینده فیلترها را تست کنید چون فیلترها تست شده اند و مشکلی ندارند.

 33. سلام-عالی هستین کی رایگان به مردم خدمات میده واقعا ممنون

  • سلام
   ممنون از شما که مطالب سایت همیار بورس و فیلتر طلایی بورس مورد توجه شما بوده است.

 34. سلام.ممنون از لطفتون
  اگه امکانش هست پنج فيلترو برام ارسال کنيد.

  • سلام
   لطفا در صفحه محصول و از طریق سایت نسبت به دانلود فایل هدیه اقدام نمایید.

 35. سعید تقی زاده

  با درود و سپاس از ارایه پکیج فوق و با امید به کسب افقهای روشن تر برای موسسه توانمند همیار بورس

 36. سلام ببخشید میخواستم بدونم فیلتری هست که سهم هایی رو که به تازگی افزایش سرمایه داده اند رو شناسایی کند؟ مثلا قیمت سهم هزار تومان بوده و بعد از افزایش سرمایه الان شده 200 تومن
  با تشکر

  • سلام
   میتوان فیلتری نوشت که سهم هایی را نشان دهد که در مدت مشخص از قیمت 1000 تومان به قیمت 200 تومان افت داشته اند، ولی برای افزایش سرمایه نمیتوان فیلتری نوشت.

 37. سیدعلیرضا شاکری مقدم

  با سلام و تشکر از زحمات تیم خوب همیار بورس ، بهترین تایم استفاده از 5 فیلتر طلایی رو بفرمایید ممنون میشم

  • ممنون از شما، بهترین زمان استفاده از این 5 فیلتر طلایی بورس در ساعات پایانی بازار می باشد.

 38. سلام خسته نباشید
  لینک دانلود برای من ارسال نشده داخل پوشه اسپم نیست

  • سلام
   لطفا مجددا نسبت به دریافت فایل هدیه اقدام فرمایید و پوشه اسپم خود را چک کنید و درصورتیکه باز هم فایل هدیه به ایمیل شما ارسال نشد بفرمایید تا فایل مستقیما به ایمیل شما ارسال شود.

 39. سلام لینک این فیلترها برای من هم ارسال نشده اگر لطف کنید به ایمیل من بفرستید ممنون میشم

  • سلام
   لطفا مجددا نسبت به دریافت فایل هدیه فیلتر طلایی بورس اقدام فرمایید و پوشه اسپم خود را چک کنید و درصورتیکه باز هم فایل هدیه به ایمیل شما ارسال نشد بفرمایید تا فایل مستقیما به ایمیل شما ارسال شود.

 40. با سلام …. من 5 فیلتر طلایی رو دانلود کردم …. ولی همه شماره دارن و نمیدونم مربوط به کدام نوع فیلتر هستند ….
  لذا خواهشمندم بجای اعداد ، نوع فیلتر رو هم مشخص بفرمایید … لطفا پاسخ رو به ایمیل من نیز بفرستید ….
  با تشکر از زحماتتون …

  • سلام
   توضیحات هر کدام از فیلترها در سایت ذکر شده است و می توانید از طریق سایت توضیحات را مشاهده فرمایید.

 41. با سلام …. اسدی هستم … من 5 فیلتر طلایی رو دانلود کردم … ولی نمیدونم هر کدام از فیلترها چکاری انجام میدهند …. خواهشمندم بترتیب فیلترتون بجای عدد نوع فیلتر را مشخص نمایید ….. لطفا مورد فوق رو بعد اصلاح به ایمیلم بفرستید ….. با تشکر

 42. درود بر شما

  با عرض خسته نباشید بابت همه زحماتی که برای افزایش دانش ما میکشید، خواستم باطلاع برسانم که فیلتر طلایی به ایمیل من ارسال نشده، نه در اینباکس و نه در اسپم موجود نیست.

  لطفا عنایت بفرمایید فیلتر طلایی را به ایمیل من ارسال بفرمایید.

  با سپاس فراوان

  • سلام
   لطفا مجددا نسبت به دریافت فایل هدیه اقدام فرمایید و پوشه اسپم خود را چک کنید و درصورتیکه باز هم فایل هدیه به ایمیل شما ارسال نشد بفرمایید تا فایل مستقیما به ایمیل شما ارسال شود.

 43. سلام فیلتر شماره دو چیزی رو برنمیگردونه

 44. ابراهیم نوروزیان

  دو بار تلاش کردم لینک ارسال نشده لطفا به ایمیلم بفرستید

  • سلام
   مشکلی در ارسال ایمیل ها وجود داشت که برطرف شد لطفا مجددا درخواست خود را ارسال بفرمایید تا فیلترهای طلایی بورس به ایمیل شما رسال شود.

 45. سلام و خسته نباشيد و تشکر از زحمات شما براي آموزش و راهنمايي بورس جوها
  فيلتر 5 در پوشه دانلودها نيست علت خاصي داره يا براي من دانلود نشد

  • سلام
   متشکریم. لینک دانلود فایل قطعا برای شما ارسال شده است لطفا پوشه اسپم خود را نیز چک بفرمایید.

 46. غلامرضا طالبی

  با سلام و تشکراز لطفتان آیا ترتیب شماره توضیحات فیلترهای پنجگانه که در همین صفحه درج شده با ترتیب شماره فایل های دانلود شده مطابقت دارد؟ چونکه بجای نام فایل فقط شماره درج شده است .

 47. سلام وقت بخیر
  برای بنده 5 فایل note pad ارسال شده.خواستم ببینم درسته؟
  و اگه درسته چجوری باید باهاشون کار کنم که اجرا بشن؟
  با تشکر از سایت خوبتون.

  • سلام
   این فیلترهای طلایی باید در سایت مدیریت فن آوری بورس یا دیده بان بازار بورس کپی شوند و خروجی فیلتر ها را مورد بررسی قرار دهید.

 48. سلام من این 5 فیلتر را دانلود کردم ولی همشون ارور میدن در چه بازه زمانی در سایت فیلتر ها را بزنیم

  • سلام علیرضای عزیز
   مدتی است سایت دیده بان بازار دچار مشکل شده است و همچنین افت سرعت اینترنت ارسال اطلاعات را دچار خطا کرده است و خوشبختانه امروز این مشکل برطرف شد.

 49. سلام این ۵ فیلتر طلایی برای من ارسال نشد

  • سلام
   لطفا مجددا نسبت به دریافت فایل هدیه اقدام فرمایید و پوشه اسپم خود را چک کنید و درصورتیکه باز هم فایل هدیه به ایمیل شما ارسال نشد بفرمایید تا فایل مستقیما به ایمیل شما ارسال شود.

 50. سلام
  من پوشه اسپم رو چک کردم ولی لینکی دریافت نکردم.

  • سلام
   لطفا مجددا نسبت به دریافت فایل هدیه اقدام فرمایید و پوشه اسپم خود را چک کنید و درصورتیکه باز هم فایل هدیه به ایمیل شما ارسال نشد بفرمایید تا فایل مستقیما به ایمیل شما ارسال شود.

 51. فایل پنج فیلتر ارسال نشده خواهشمند پیگیری فرمایید باتشکر

  • سلام
   فایل درخواستی به ایمیل شما ارسال شده است لطفا پوشه اسپم خود را نیز چک بفرمایید.

 52. با سلام و عرض ادب
  در فیلتر شماره 1
  خطای زیر در هنگام اجرا مشاهده شد:
  TypeError: Cannot read property ‘PClosing’ of undefined
  برای رفعش چه کاری لازمه

 53. سلام
  بنده چندین بار برای دانلود فایل 5 فیلتر طلایی اقدام کردم حتی با دو ایمیل جداگانه، متاسفانه لینک دانلود برام فرستاده نشد.لطفا بررسی بفرمایید تا لینک ارسال شود
  با تشکر

  • سلام
   اگر ایمیل صحیح خود را وارد کرده باشید قطعا 5 فیلتر طلایی بورس به ایمیل شما ارسال شده است. لطفا پوشه های دیگر مخصوصا پوشه اسپم خود را چک کنید.

 54. باسلام و تشکر بابت فیلتر ها فقط میخواستم بدونم فیلتر شماره 5 برای چه نوع نوسان گیری خوبه روزانه، هفتگی و…؟ ؟

  • سلام
   این فیلتر برای خرید و فروش حدود 2 تا 4 هفته مناسب می باشد. البته سهم هایی که معرفی می شود را با تکنیکال بررسی اجمالی داشته باشید.

 55. بهروز کریمی

  ممنون از قرار دادن این 5 فیلتر طلایی بورس که در سایت قرار دادین

  • سلام
   ما هم بسیار خوشحالیم که توانستیم این فیلتر طلایی را در اختیار کاربران قرار دهیم تا فعالان بورس بتوانند به صورت رایگان از این فیلترها استفاده کنند.

 56. با سلام و وقت بخیر ، امیدوارم که حال شما خیلی خوب باشد ، من امروز 5 فیلتر طلایی را از سایت شما دانلود کردم ، در ضمن می خواستم بابت این 5 فیلتر خوب از زحمات جنابعالی کمال تشکر را داشته باشم .
  با تشکر از حوصله بسیار خوب تان

  • سلام وقت شما بخیر
   ممنون از اینکه با توجهی که دارید و با انرژی که می دهید ما را در ارائه مطالب مفیدتر یاری می کنید.

 57. با سلام و تشکر از قرار دادن این فیلترهای طلایی بورس
  همانطور که فرمودید یکی از سایت ها با نام استاد دانشگاه درصدد فریب افکار عمومی می باشد و البته بنده تصمیم داشتم این 5 فیلتر طلایی بورس را با مبلغ بالایی به دلیل اینکه ذکر کرده بود دکتری دارد خریداری کنم که خوشبختانه متوجه شدم این پنج فیلتر طلایی از سایت شما کپی شده است. ممنون از اینکه اینگونه اطلاع رسانی کردید چون الان متوجه شدم محصولات دیگر این سایت نیز از سایت های دیگر کپی شده است لطفا شما که در این زمینه فعالیت دارید پیگیری کنید تا این افراد سودجو مردم را فریب ندهند
  ممنون از اطلاع رسانی که می کنید

  • بله متاسفانه این افراد با نام استاد دانشگاه این 5 فیلتر طلایی بورس را که به صورت رایگان مدتهای زیادی است در دسترس فعالان بورس قرار داده ایم برای فروش قرار داده اند. از دوستان و سرمایه گذاران می خواهیم به عناوین اغوا کننده با نام استاد دانشگاه که اینگونه افراد برای خود می گذارند توجه نکنند و فقط به سایت های معتبر و دارای رزومه کاری اعتماد داشته باشند.

   • سلام همه ی فیلتر هایی که معرفی کرده اید متاسفانه خطا میدهد. میشه لطفا راهننمایی بفرمایید؟

    • سلام
     فیلتر طلایی مشکلی ندارد این خطا به دلیل بروز خطا در سایت دیده بان بازار بوجود آمده و احتمالا تا چند ساعت آینده برطرف می شود. لطفا چند ساعت دیگر و یا فردا فیلترهای طلایی را مجددا تست کنید.

   • سلام ببخشید مثلا فیلتر شماره سه زدید سهمهای مثبت با قابلیت ادامه روند و سهام منفی هم نمایش میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *